آه از امروز ، روزی که در رخت خواب بودم و از دوستم شنیدم سردار سلیمانی شهید شده ، بهش گفتم هر چیزی که می شنوی رو باور نکن قرار شد تلویزیون رو روشن کنیم تا راست و دروغش مشخص بشه .

تلویزیون روشن شد و تمام شبکه ها عکس سردار رو گذاشته بودن ، انگار آب سردی روی تمام بدنم ریخته شد سردار سلیمانی واقعا شخصیت بزرگی داشتن . اگرچه شهادت حق مسلّم ایشون بود ولی انقلاب حالا حالاها به ایشون نیاز داشت .

داغ سنگینِ سردار ممکنه تو دل خیلی از بنده های ضعیفی مثل من رو بلرزونه ، ولی توجه داشته باشیم تا قبل از پدیده ای بنام داعش کمتر کسی ایشون رو می شناخت و بعد از ورود علنی ایشون به عرصه جنگ با داعش ، رفته رفته شناخته شد حرفم اینه به لطف خدا و امام زمان امثال سردار باز هم هستند ولی مطمئن باشید خیلی از ما شاید اسمشون هم به گوشمون نخورده .

پ ن 1 : سردار به چیزی که مستحقش بودی رسیدی ، مبارکت باشه :) وای بحال مایی که این روزها رو می بینیم و هیچ توشه ای برای خودمون جمع نکردیم :(

پ ن 2 : کسایی که عیب می گیرید بر ما که چرا می گیم مرگ بر آمریکا ، بهمون می خندید حتی توهین می کنید که چرا تو راهپیمایی شرکت می کنیم ، سنگ این کشور مستکبر رو به سینه می زنید ؛ حالا ببینید باز هم جنایتی در اوج نامردی اون هم نه در آمریکا هزاران کیلومتر اونطرف تر از آمریکا !!

پ ن 3 : قطعا هر کسی با هر دیدگاهی از این موضوع دلخور و ناراحت هست ؛ حتی کسایی که مخالف رهبری هستن بهرحال شهید حرمت داره ، کسی که برای دفاع از مظلوم ، کشته می شه برای هرکسی با هر نگاهی محترم هست . امّا من به مخالفان رهبری با وجود ناراحتی از این حادثه می گم تکلیفت رو با خودت مشخص کن ، اگه این سردار عزیز و شهدا برات محترم هستن عکس بالا حجّت رو بر تو تموم می کنه که به پای رهبرت بایستی ، قطعا رضایت امام زمان و نائب بر حقش برای این سردار عزیز از همه چیز مهم تر بوده که توی یه کشور دیگه مظلومانه به شهادت رسیده ! بد نیست سری به وصیت نامه شهدا هم بزنی که متوجه بشی چقدر به اطاعت از رهبری توصیه کردن .

پ ن 4 : مرگ بر آمریکا و هرچی مستکبر و زورگو هست !!

پ ن 5 : منتظر انتقام سخت هستیم !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برق یار خريد عسل کوهي از فروشگاه عسل طبيعي کوهستان دلنوشته های سربازان در دوران آموزشی اعضای ویژه میتوانند تمام محصولات VIP را رایگان دانلود نمایند دلنوشته Greg فاکس دانلود