صبح از خواب بیدار شدم و اینترنت گوشی رو که فعال کردم یه پیام از طرف دوست آمد که از گرونی بنزین خبر می داد اولش باور نکردم ولی خب آهسته آهسته و با شنیدن خبر از شعبی که به انبار اومدن مطمئن شدم بنزین گرون شده !
خلاصه شیخ حسن و بچه های دولتش روز تولد پیامبر و امام صادق که جمعه هم بود گل کاشتن هر طور حساب می کنم می گم حداقل این اتفاق باید روز شنبه میفتاد نه جمعه ای که عید بزرگی هم بود . شاید واقعا قصد بدبین کردن مردم به ایام تولد معصومین هم داشته باشن که خدا داند !!
از بی وجدانیِ رسانه های حامی دولت همین بس که کلیپی رو از رهبر منتشر کردن که در مورد بالابودن مصرف بنزین ایرانی ها صحبت می کنه ، ظاهرا قصد دارن این کارشون هم بندازن گردن نظام و رهبری !!!
امشب خواهر و برادری ها هممون خونه مادر مهمون بودیم که نقل مجلس همه بخصوص مردها شده بود بنزین ، من و برادرم که بخاطر شرایط شغلی حداقل ماهی 120 لیتر مصرف داریم که 60 لیترش رو از سهمیه استفاده می کنیم و 60 لیترش هم آزاد یعنی حداقل 270.000 ت در ماه !
متاسفانه بنزین هم چون به ناوگان حمل و نقل مربوط می شه خواه ناخواه روی همه چی تاثیر می ذاره و باید منتظر گرونی های بیشتری هم بود ، فقط می تونم بگم خدا به داد کسایی برسه که واقعا ندارن !!
علی برکت الله :(

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم ایرانی - دانلود سریال ایرانی David بانک بازی و نرم افزار ایران گانودرما نفس رونق تولید* آرمان سازه پدیده Developer Octopus