یه ابزار خیلی خوب توی مرورگرهای دسکتاپ هست بنام Inspect Element که خیلی بدرد بخور هست این ابزار به کاربر قابلیت های زیادی می ده که یکی از محبوب ترینش برای من به شخصه ، رفع مشکل قالب خودم یا دیگران هست .
بطوریکه با داشتن آدرس وبلاگ هر فرد و استفاده از این ابزار فوق العاده ، می تونم یه تغییراتی رو توی قالبش بدم بعد که نتیجه رو دیدم کد رو بهش تحویل بدم .
حالا از نحوه استفاده از این ابزار فاکتور می گیرم ولی فقط این رو بدونید که برای نمایشش کافیه که وقتی مرورگرتون باز هست ، یه زحمت بکشید و کلیک راستی کنید و Inspect Element رو انتخاب کنید تا زیر صفحه نمایشگرتون ، یه پنجره دیگه هم باز بشه !
پس اگه قرار نیست آموزشش رو بذام چرا در موردش نوشتم ؟
حتما شما هم از پیام رسان های مختلف استفاده می کنید و گهگاهی دیدید که یه اسکرین شات از توییت فلانی یا از متن یه وبسایت می ذارن که براتون خیلی تعجب برانگیز هست و ممکنه حتی هرگز پیگیرش هم نشید که آیا این مطلب درست بوده یا نه ؟ ممکنه حتی در مورد اون فرد قضاوتی کنید و یا بهش چند تا فحش آبدار بدید اما چون بحث یکم طولانی می شه پیشنهاد می کنم کلیپ پایین رو ببینید که نتیجه ی اون می شه تصویری تحت عنوان انتخاب نقل بلاگ به عنوان وبلاگ برتر سال 1397 !! اما آیا همینجوری باید باور کنید ؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی کالا یلدا مارکت Eric ویلا شهرکی در شمال هارمونی باران درخت نارون جوادیه computer and english بسم الله الرحمن الرحیم