مدتی پیش که پویش درخواست توسعه خدمات بیان راه افتاده بودید ، دیدم که خیلی ها بر این نکته تاکید داشتن امکان دنبال کننده مخفی غیر فعال بشه ، من خودم هیچ کس رو بصورت مخفی دنبال نمی کنم ولی لازم دونستم نکاتی رو عرض کنم !
ورود به وبلاگ که تنها از طریق فهرست دنبال کنندگان نیست ، شما اگر وبلاگی رو بصورت مخفی هم دنبال نکنی از طریق نوار آدرس مرورگر خیلی راحت می تونی لینکش رو تایپ کنی و یه اینتر ناقابل بزنی و مطالب رو ببینی !
پس اگر قراره احساسی باشه که افرادی بطور نامحسوس ما رو تحت نظر دارن در هر وبلاگ و وبسایتی که قابلیت دنبال کردن مثل بلاگ بیان رو ندارن هم شدنی هست
خوبه که حواسمون به دنبال کننده های مخفی خودمون هم باشه ، بالاخره اگر این امکان نباشه اونها مجبورند هر روز به وبلاگ سر بزنن و شاید خیلی از اوقات خبری از مطلب جدید نباشه پس اینجوری وقتشون رو هم تلف کردیم :)
گرچه افرادی می گن ما باید بدونیم چه کسایی ما رو دنبال می کنن ، ولی بنظرتون این حرف منطقی هست ؟ قرار نیست هر کدوم از بازدیدکننده ها بیان و عرض اندامی کنن و خودشون رو معرفی کنن !
شده حکایت سلبریتی هایی که شغلشون بیانگر این هست که اونها تو دید جامعه و مردم باشن ، صفحات اینستاگرامشون رو که می بینی هزاران عکس و ویدیو از خودشون ، خونشون ، حیوونشون و اطرافیانشون می بینی و بعد که ازشون سوالی می پرسی می گن این یه مسئله شخصیه :|

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

David ايناز چت|چت ايناز |چت|آيناز چت بـــــــــــــــــــوکس ایــــــــــران در غبار عشق اتوبار کرج یادگیری علوم کامپیوتر کتاب جامع آزمون صلاحیت بالینی رایگان و به روز The Other Side